Назад
Запажени резултати каратиста Железничара на Балканским школским играма

13.11.2017

Каратисти Железничара Михаило Грубић и Стефан Лемајић освојили су друга места на Балканским школским играма одржаним протеклог викенда у Новом Саду. Првог дана такмичења Михаило Грубић изборио је друго место у категорији основних школа(5. и 6. разред) +45кг, као и Стефан Лемајић који је био други у категорији средњих школа(1.и 2. година) -57кг.

Други такмичари из Инђије нису освојили медаље али су остварили добре резултате. Тако је Илија Павловић изгубио задњи меч за 3. место у категорији +45 кг, док каташице Анђела Марчетић и Маша Нинковић нису успеле да се приближе финалним такмичењима. Другог дана такмичења наступио је Стефан Бјељац у катама који је изгубио меч за треће место као и Лука Чубрило у борбама у категорији 7.и 8. разред -50кг.

Иначе, на Балканским школским играма наступило је 428 такмичара из 9 земаља.